سوالات متداول

سوالات خودتان را با ما مطرح کنید

می دانیم که سوالات زیادی دارید و ما همواره سعی می کنیم مشاوره خوبی برای شما جهت خرید محصولات ارائه کنیم. شما می توانید از طریق شبکه های مجازی با ما در ارتباط باشید یا اینکه می توانید از طریق تماس تلفنی سوالاتتان را بپرسید

نکته ای که برای موم های آب شده در تولید شمع های موم زنبور عسل باید در نظر بگیریم انتخاب ظرف مناسب است. به دلیل مقاوم بودن موم به گرما و حرارت باید از ظروفی استفاده کنیم که بعد از روشن کردن شمع، حرارت را از خود عبور دهد و یا از حرارت موم بکاهد. متاسفانه شاهد هستیم بسیاری از دوستان به اشتباه فکر میکنند که ساخت شمع با موم طبیعی مانند ساخت شمع با پارافین است اما بر خلاف ظاهری ساده و همگون، این دو ماده تفاوتی واضح در جنسیت و نوع ساخت دارند.

خیر ضرری ندارد بلکه مزایا و فواید زیادی دارد مانند بوی آرامش بخشی، تصفیه هوا و …

سفارش‌های کیلویی تک رنگ قابل انتخاب هستند. به عنوان مثال اگر موم ورقه ای رنگی سفارش داده شده برای اینکه کیلویی حساب بشه باید از آن بصورت کیلویی سفارش داده بشود مثلا یک کیلو، دو کیلو و…

ما در سارموم یک پک رنگی یک کیلویی داریم که شامل تمامی رنگهای مختلف موجود است. هزینه این پک تقریبا بصورت کیلویی حساب میشود. این پک برای کسانی که میخواهند کیفیت و رنگ ورقه ها را امتحان نمایند یا میخواهند از تمامی رنگ ها داشته باشند مناسب است

موم گرانولی همان موم طبیعی زنبور عسل است ک بعد از تصفیه شدن  به شکل لپه ای درآمده است تا استفاده راحت تری داشته باشد.

از موم گرانولی بعد از ذوب کردن در مصارف شمع سازی و بهداشتی و آرایشی مانند بالم لب، کرم‌های دست ساز، صابون دست‌ساز یا موارد مشابه می‌توان استفاده کرد.

 

موم های قالبی از همان موم ها طبیعی زنبور عسل تهیه شده است. برای استفاده برای قالب ریزی شمع یا موارد دیگر کاربرد دارد.

شمش یا موم قالبی را می‌توانید به روش بن‌ماری با گرمای بخار آب ذوب کرده و در قالب‌ها مختلف به شکل‌ها متنوع شمع درست کنید.

ارسال از تبریز انجام می‌شود. هنگام سفارش باید نوع روش ارسالی خود را انتخاب کنید و بعد از ثبت سفارش پردازش انجام شده و با توجه به روش انتخابی سفارش ارسال خواهد شد.

 

در حال حاضر سه نوع روش ارسالی داریم: اتوبوسی، تیپاکس، و پست

بهترین راه ارسال ورقه های مومی به صورت اتوبوسی است چون موم ماده ای آسیب پذیر است و در حمل و نقل پستی آسیب زیادی می بیند.

ارسال اتوبوسی به اکثر شهرهای بزرگ امکان پذیر است ولی هزینه بیشتری نسبت به ارسال پستی دارد.

هزینه ارسال اتوبوسی به طور میانگین حدود 35 تومان هزینه دارد و از انبار ترمینال شهرتان تحویل می شود و نیازی به تماس و هماهنگی با راننده اتوبوس نیست.

ارسال پستی طبق نرخ بندی زیر انجام می شود. ارسال پستی بر اساس ترافیک پستی ممکن است از 3 الی 10 روز بعد از تحویل سفارش به پست به دست شما برسد.

 

 بستگی به نوع و حجم سفارش ما بسته بندی های متفاوتی داریم. علت اینکار این است که بسته ها در طول مسیر تا رسیدن به دست مشتری آسیب نبیند.

تعداد برگ‌های استفاده برای یک شمع به ابعاد  و قطر آن بستگی دارد. زیر تمام ست های شمع روی صفحه تعداد برگ‌های موم بکار رفته در آن ها ذکر شده است.

به طور مثال این شمع با قطر 4 سانتی‌متر و ارتفاع 18 سانتی‌متر از دو برگه با ابعاد 28*18 در آن استفاده شده است.

اگر یک شمع 200 گرم تهیه شده از موم طبیعی را در کنار شمع 200 گرمی تهیه شده از پارافین گذاشت؛ شمع تهیه شده از موم طولانی تر از شمع پارافینی میسوزد.

شمع‌های تهیه شده از موم طبیعی بوی موم عسل می‌دهند و بعد از سوختن بوی خاصی ندارند.

ورقه های مومی موقع تولید با آب در تماس هستند و به همین خاطر ورقه های تازه تولید شده به خاطر رطوبت آب بعضا ممکن است صدای جرقه مانندی داشته باشند . این مشکل بعد از مدتی که برگه ها خشک شدند، از بین می رود.

موم ماده است که در سرما کاملا ترد و شکننده می شود و این ویژگی فیزیکی موم است. بهتر است برگه های مومی را در هوای متعادل اتاق و به دور از نورآفتاب نگه داری کنید.

دمای ذوب برگه های مومی 85 درجه است در نتیجه خیلی نگران گرما نباشید ولی بهتر است در جلوی آفتاب گذاشته نشود.

در صورتی که ورق موم‌های شما دچار شکستگی شد می‌توانید با حرارت ملایم سشوار با فاصله و یا حتی حرارت بخاری یا شمعی که در حال سوختن است با فاصله نگه داشت تا نرم شده و دوباره فرم بگیرید. تکه های شکسته را می توانید با این روش تا حدودی به موم ها شکسته حالت دهید. در هنگام رول کردن یا لوله کردن ورقه های سمت شکسته را می توانید در ابتدا رول کنید تا شکستگی ها در داخل شمع بماند و دیده نشود.

 

اگر یکی از برگه هایتان در حدی خرد شده بود که قابل اصلاح نبود می توانید تکه های شکسته را به روش بن ماری ذوب کنید و شمع های قالبی بسازید.

موم زنبور عسل تماما قابل استفاده است؛ اگر برای تزیین شمع‌های خود موم ها را به شکل مختلف درآوردید و مقداری موم ریز باقی ماند میتوانید به شکل شمع گلوله ای ریز در آورد و استفاده کرد.

حتی مقدار موم ریز ذوب شده را اگر با پارافین استفاده کنید حالت کشسانی و بهتری به پارافین برای شمع سازی می‌دهد.

چرا محصولات سارموم؟

هدف سارموم ارائه بهترین کیفیت و قیمت در بازار است

کیفیت بالا

در تولید محصولات سارموم از موم های طبیعی تصفیه شده و سم زدایی شده استفاده میشود.

قیمت مناسب

ما در سارموم تمامی محصولات رو خودمان تولید میکنیم از این رو به علت حذف واسطه ها محصولات ارائه شده در سارموم قیمت پایین تری نسب به قیمت رایج در بازار دارد.

تنوع محصولات

در کنار افزایش محصولات مومی و ورقه های مومی در سارموم، تلاش ما بر افزایش تنوع نوع و رنگ محصولات مومی است.