آموزش ساخت شمع انار یلدایی

آموزش شمع انار یلدایی سارموم

کم کم به روزهای آخر آبان ماه نزدیک می‌شویم و اکثرا به دنبال ایده‌های جدید امسال برای شب یلدا هستند. یکی از تزئینات مهم سفره های شب یلدا و روشنایی بخشی به این شب دراز استفاده از شمع‌‌های طرح هندوانه یا انار می‌باشد که مدتی‌ست طرفداران بسیار پیدا کرده است. انار که نماد شادی و زایش یکی از میوه های های پرطرفدار این شب هاست که قصد آموزش درست کردن شمع یلدایی انار را در این مقاله داریم.

شمع یلدایی انار باورق موم عسل

درست کردن شمع انار بسیار ساده است و حتی شما می توانید بدون تهیه قالب و تنها با کشیدن طرح آن بر روی کاغذ و یا پرینت گرفتن آن از روی تصاویر اینترنتی یک شمع انار بسیار جذاب و یلدایی داشته باشید در این آموزش از یک ورق موم عسل با ابعاد 18 در 28 و فیتیله 9 تار برای ساخت این شمع استفاده کرده ایم البته دو عدد فیتیله در ساخت آن استفاده کرده ایم اگر قصد استفاده از تک فیتیله دارید می توانید از فیتیله 15 الی 18 تار در ساخت شمع خود خود استفاده کنید.

فیلم آموزش درست کردن

به راحتی ورق موم عسل و فیتیله های کتان موم خورده را برای ساخت این شمع های زیبا یلدایی می‌توانید از فروشگاه سارموم تهیه کنید.

اگر دوست داشتید شمع یلدایی انار و یا سایر شمع های یلدایی را به صورت آماده تهیه کنید می‌توانید به راحتی آن‌ها را از فروشگاه سارموم سفارش دهید.

ممکن است علاقمند به موضوعات زیر هم باشید

آموزش ساخت شمع محرم

آموزش ساخت انواع شمع محرم

شمع از دیرباز نه تنها برای روشنایی بلکه در مراسمات مختلف مانند تولد، عزاداری، کریسمس و … روشنایی بخش بوده است. اما فلسفه روشن کردن