تزئین گل در گلدان شیشه ای استوانه‌ای

گلدان شیشه ای استوانه ای

گلدان شیشه‌ ای استوانه‌ای به دلیل ظاهر مینیمال، در عین سادگی بسیار زیبا هستند. ظروف شیشه ای استوانه ای کاربردهای مختلفی دارند به همین دلیل امروزه در بسیاری از خانه ها می‌توان آنها را دید. در طراحی و دکوراسیون به وسیله ظروف شیشه ای استوانه ای برای سفره، تزئین اتاق و آشپزخانه  و مراسمات مختلف بسیار مورد استفاده هستند.

چند ایده برای تزینن گل در گلدان شیشه ای استوانه‌ای

روش های مختلفی برای گل آرایی وحود دارد که یکی از آن ها استفاده از ظروف شیشه ای در کنار گل هاست. برای تزئین گل های طبیعی و مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرند.

گلدان شیشه ای استوانه ای 2

برای تزئین این گلدان های شیشه ای می‌توان از بسیاری از مواد دیگر مانند شن های رنگی، تخم مرغ های تزئینی، روبان‌ها، نوار چسب های رنگی و ورق‌های طلا برای تزیین دور گلدان، شاخته‌های شکوفه طبیعی و مصنوعی، برگ درختان، قلمه گیاهان آپارتمانی، انواع گل های مصنوعی،میوه و سبزی، شمع‌های دکوراتیو، صدف‌های دریایی و سنگ‌های رودخانه‌ای و … استفاده کرد.

تزئین گلدان شیشه ای استوانه ای با گل طبیعی

ایده تزئین گل در گلدان های شیشه ای استوانه ای با چند قلمه از آن ایده خوبی برای دیزاین روی شومینه، تزیین تاقچه کنار پنجره و یا تزیین شلف های دیواری باشد و یا حتی بر روی دیوار نیز قابل استفاده است.

تزئین با گلدان شیشه ای استوانه ای دیواری

با توجه به قطر ظروف شیشه ای و یا ارتفاع های مختلف آن کاربردهای متفاوتی دارند.

تزئین با گلدان شیشه ای استوانه ای کوتاه

تزیین گلدان های شیشه ای پایه بلند با شاخه های بلند، نی های بلند یا گل های بامبو یک ایده عالی و جذاب برای دیزاین کنج اتاق پذیرایی یا کنار میز تلویزیون است.

تزئین با گلدان شیشه ای استوانه ای 6

بعضی از گلدان های شیشه ای استوانه ای پایه دار نیز وجود دارند که جذابیت منحصر به فردی به دکوراسیون منزل شما می دهند.

تزئین با گلدان شیشه ای استوانه ای پایه دار

استفاده از ظروف شیشه‌ای در شمعسازی

یکی از دکوراسیون های بسیار منحصر به فرد که ترکیبی از یک طراحی مینیمال و کلاسیک می باشد ترکیب گل و شمع در گلدان شیشه ای ست که برای مراسمات مختلف قابل استفاده و بسیار پرطرفدار می باشد.

شمعسازی در گلدان شیشه ای استوانه ای
گلدان شیشه ای استوانه ای 3
گلدان شیشه ای استوانه ای 4
گلدان شیشه ای استوانه ای 5

استوانه شیشه ای از کجا بخرم؟

در آخر می‌توان گفت  با روش‌های مختلفی می توانید با سلیقه خود گلدان های شیشه ای را تزئین کنید و حتی یک شمع آرایی منحصر به فرد برای خود با تزئینات مختلف داشته باشید؛ تنها به خاطر داشته باشید بهتر است از گل‌های استفاده کنید که با حس و حال شما و فضای که می‌خواهید در آن گلدان را قرار دهید متناسب بوده تا زیبایی و آرامش دوچندان به همراه داشته باشد. برای خرید استوانه شیشه ای ارزان در سایزهای مختلف و کیفیت بالا می‌توانید از فروشگاه اینترنتی سارموم خرید کنید.

ممکن است علاقمند به موضوعات زیر هم باشید

آموزش ساخت شمع محرم

آموزش ساخت انواع شمع محرم

شمع از دیرباز نه تنها برای روشنایی بلکه در مراسمات مختلف مانند تولد، عزاداری، کریسمس و … روشنایی بخش بوده است. اما فلسفه روشن کردن